Територіальні органи ДПС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Ярмарок вакансій

16.09.2021 -

16 вересня 2021 року Головним управлінням ДПС у Черкаській області для студентів Черкаського державного технологічного університету проведено «Ярмарок вакансій». Захід організовано в рамках реалізації цілі НR стратегії ДПС щодо залучення молоді для роботи на посадах державної податкової служби.

Участь у заході взяли студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та  страхування освітньої програми Фінанси і кредит  першого (бакалавратського) та другого (магістерського) рівнів разом з  завідувачем кафедри фінансів, професором Іриною Гончаренко та доцентом кафедри Наталією Дудченко.

Традиційно, студентів зустріли в Центрі обслуговування платників. Керівник відділу з надання адміністративних та інших послуг ДПІ у м.  Черкасах Лілія Бикова розповіла про адміністративні послуги, які надаються платникам м. Черкаси, та щодо можливості компенсації сум витрачених на навчання – податкової знижки.

Начальник Головного управління Антон Царюк акцентував увагу студентів, що вибір майбутньої професії це дуже важливий та виважений крок щодо побудови кар’єрного шляху. Саме співпраця з вищими навчальними закладами, відповідно до укладених меморандумів, націлена на залучення молодих, енергійних, талановитих людей до нашої професійної та ефективної команди.

Начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Інна Позднякова зазначила, що мета заходу – це ефективний обмін інформацією між студентами і головним управлінням щодо можливості якомога більше дізнатися про діяльність податкової служби. Ознайомила молодь з пріоритетними напрямками роботи податкової служби, з особливостями процедури проведення конкурсів на вакантні посади державної служби та алгоритмом його проходження.

Також акцентувала увагу на Програмі адаптації новопризначених працівників органів Державної податкової служби, яка розроблена з метою підвищення іміджу ДПС, як привабливого роботодавця, особливо для молоді, яка вперше призначається на посади державної служби, представила посібник Зручнобук, який є корисним і зручним навігатором у роботі податкової служби для новопризначеного працівника.

Працівник сектору інформаційної політики Тетяна Несіна провела для відвідувачів цікаву екскурсію по музею Податківця, де висвітлені  етапи створення податкової служби області та її досягнення.

Спікерами заходу виступили керівники структурних підрозділів: начальник управління податкового аудиту Олександр Байда та начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб Володимир Жаврід. Ознайомили молодь з напрямками роботи щодо проведення контрольно-перевірочної роботи, оподаткування доходів та майна фізичних осіб та права на податкову амністію.

На завершення заходу, студенти подякували працівникам податкової за цікаву зустріч та позитивні враження. Такі зустрічі важливі як для податкової служби, так і для молоді. Ми відкриті у спілкування та чекаємо в нашій команді професіоналів!